top of page

Moje doświadczenie
 

O mnie

Nazywam się Michał i jestem magistrem filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Przez ponad 10 lat pracy jako lektor, korepetytor,  tłumacz i animator zdobywałem doświadczenie współpracując z firmami, szkołami językowymi oraz indywidualnymi uczniami . Uczę dzieci, młodzież i dorosłych, gdyż cenię sobie możliwość współpracy zarówno z dyrektorem dużej firmy, jak i z najmłodszymi Uczniami. Satysfakcję sprawia mi docieranie do potrzeb moich Uczniów.

Nauka języków towarzyszy mi od zawsze. Moja specjalność to angielski i hiszpański, jednak aby nie zapominać, jak wygląda nauka z perspektywy ucznia, zacząłem rozwijać również japoński.

mojedośw1.1 (003)-min.jpg
Biblioteka

Moja metoda

To, czego bardzo szybko nauczyłem się współpracując z moimi Uczniami to fakt, że jedyna słuszna metoda to indywidualne podejście do każdego. System edukacji często nie pozostawia na to miejsca, przez co naukę łatwo znielubić. Staram się rozpoznawać potrzeby moich Uczniów, aby jak najlepiej dzielić się z Nimi swoją wiedzą, dzięki czemu nauka okazuje się być czystą przyjemnością!

Materiały

W mojej pracy korzystam tylko ze sprawdzonych materiałów najlepszych wydawnictw, jak również z materiałów autorskich. Na zajęciach sięgamy po zróżnicowane źródła audiowizualne. Zawsze staram się, żeby treści były aktualne i zgodne z Twoimi zainteresowaniami i potrzebami. Dbam o dobre wykorzystanie czasu zajęć co do minuty :)

Moja metda
bottom of page